top of page
חיפוש
  • giladnewman

כיצד מונעים גישה מוכוונת כשלון?

#פיתוח_אישי #פיתוח_מקצועי # מה שאנחנו קוראים שוב ושוב בטלוויזיה, באינטרנט וברשתות החברתיות יכול לגרום לנו להאמין שאנחנו אבודים, דברים רעים קורים בכל מקום והסיכוי לשינוי המצב הוא קלוש, לדוגמא:

  • פחות מ-20% מהדיאטות עובדות.

  • 53% מהישראלים סובלים מעודף משקל או מהשמנת יתר.

  • אנחנו עובדים יותר שעות – המתח והלחץ עולים.

  • מעגלי העוני עדיין לא קטנים.

  • יש מלחמות ותקיפות טרור בכל העולם.

  • האובססיה לטלפון הדיגיטלי גרמה לאנשים להיות פחות מוכשרים בהתמודדות עם אנשים.

  • מערכת החינוך מתקשה להכיל את בני הנוער ולתת מענה לצרכים שלהם

וכן הלאה וכן הלאה. החדשות הרעות מושכות קוראים ומאזינים לתקשורת. עולם המידע המהיר הזה שאנחנו נמצאים בו באמת מגיע אלינו בצורה מסיבית, מרגע לרגע. למרבה הצער, החדשות הרעות יכולות לגרום לנו להרגיש חסרי אונים וחסרי תקווה לשבור את המעגל הזה. למה לטרוח? אנחנו עשויים להרגיש אבודים. אם לה ניזהר, אנחנו עלולים להיות בעלי גישה מכוונת לכישלון.

כמובן, שאין סיבה להרגיש אבודים.

יש גם חדשות טובות.

יש הרבה התקדמות בעולם.


יש עדיין הזדמנות אדירות לעשות טוב ולהשפיע בצורה חיובית על האנשים סביבנו.


גם עקרונות ההצלחה נפוצים. בין אם מדובר בבריאות, כספים, קריירה וכו'. בין אם אנו מתרגלים את העקרונות הללו או לא, הם זמינים. כרגיל, זה תמיד תלוי בנו. יש כאלה שקוראים בלוגים או מאמרים ורושמים לעצמם הערות כיצד לפעול. מה שברור הוא שלרוב האנשים המצליחים תמיד יש תוכנית, לכו על זה, יש עליות ומורדות, תמשיכו ללמוד ולהתפתח.

אתם עשויים לחשוב שזה קשה מדי להיות בכושר פיזי או בריא, במצב כלכלי טוב יותר או לנהל חברה, למכור, לתקשר בצורה טובה יותר. זה נכון לך! בכל מקרה, יש אנשים שמשתפרים ומשנים את חייהם, פשוטו כמשמעו, למרות כל החדשות הרעות והאתגרים בעולם.

בתוך 21 ימים אולי לא תוכלו לפתור את שינוי האקלים, או לזכות ב-10 מיליון דולר או לשנות את החמים שלך או להשפיע על הפוליטיקה העולמית, אבל אתם עשויים להוריד 5 ק"ג רק על ידי אכילה בריאה. אתם יכולים ללכת שלוש או ארבע פעמים בשבוע במשך 20 - 30 דקות ולהרגיש פחות לחוצים ושיש לכם יותר אנרגיה.

אתם יכולים להפסיק לשתות(אלכוהול) באותה מידה. אתם יכולים להירשם לקורס התנהגות בניית הרגלים המתאים עבורך. אימנתי הרבה אנשים מוצלחים, מולטי מיליונרים ואנשים מבריקים בתוכניות בניית הרגלים שונות פעמים רבות. אין זה מפתיע שהם מחפשים להשתפר.

הם הופכים את השיפור האישי לשם נרדף לפיתוח עסקי.

הנקודה היא שזה לא מה שקורה לנו. זה באמת נוגע במה שאנחנו עושים שגורם להם לחשוב. זה עניין של בחירה. חסר לנו מעט. שום דבר לא יכול לעצור אותנו חוץ מאיתנו. נראה כי מיעוט של אנשים בחר לעצב את חייו ואת השאר לא ובינוניות היא מצוקתם.


אתם לא צריכים להתפשר. מצפייה ודיבור עם אנשים מצליחים בעבודתי במשך למעלה מ -10 שנים הגעתי למסקנה שאנשים מצליחים חושבים אחרת. כתוצאה מכך, הם מדברים אחרת. הם קוראים דברים שונים. הכל נובע מהדרך בה הם רואים את החיים. זו נקודת המבט והגישה שלהם . יש להם חלומות, מטרות והם ממשיכים למרות מה ששדר החדשות משדר. הם מקבלים אחריות על חייהם ומתעקשים ומתעקשים ומתעקשים.

מוטיבציה רק גורמת לך להתחיל! הרגלים גורמים לך להצליח. הרגלים נובעים מלעשות בעקביות את הדברים שאנשים לא מוצלחים לא יעשו. ובכן אל תגיד שאתה לא יכול ליצור הרגלים חדשים כי יצרת רבים מהם, רק לא את כל הנכונים.

זה קל. פשוט להבין מהמחקר, המחקר והראיונות של אנשים מצליחים את ההתנהגויות שמושכות הצלחה ואז לתרגל אותם פעם בחודש. אם אתה רוצה להיות טוב ובעל ערך בשוק קח קצת אימון בסביבה תומכת. לדעת זה לא לעשות. אימון בא אחרי שאתה עושה משהו. אימון יכול לתקן הרגלים רעים, להחזיק אותך דין וחשבון ולשמור אותך על המסלול. גיליתי בעבודתי שמעטים הבינו את הפוטנציאל שלהם עד שקיבלו אימון בקורס פיתוח הרגלים או אימון אישי וחווים כמה הם טובים ושונים יותר. ואז זה כדורי שלג.

אז כל אחד יכול להשתפר וזה אף פעם לא מאוחר מדי. מה הצעד הבא שלך?


-------------------------------------------------------------------------------------------


נכתב על ידי קווין ר. קרון

נשיא ושותף מנהל - דייל קארנגי טורונטו


כיועץ מנוסה, קווין מתמחה בהקשבה ועיצוב מחדש של הסיבות הבסיסיות לשינוי התנהגות וביצועים, באמצעות שימוש במערכות ובמתודולוגיה מוכחת של דייל קרנגי הוא יצר והוציא לפועל פתרונות עבור מאות לקוחות המביאים אנרגיה, מוטיבציה, מחויבות והכי חשוב, תוצאות, לעסקים קנדיים.


52 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

留言


bottom of page