top of page
סדנאות להעצמה אישית פיתוח אישי מעורבות עובדים תוכניות הדרכה דייל קרנגי ישראל קורסים והכשרו
לוגו דייל קארנגי

דייל קארנגי
תכניות פיתוח מנהיגות למנהלים

דייל קארנגי חברת ההכשרות הוותיקה בעולם, מייצרת ומעבירה הכשרות לפיתוח מנהיגות למנהלים ברמה בינלאומית, פנים אל פנים ובאונליין.

לדייל קארנגי עשרות אלפי בוגרים בישראל משנת 1973 ומעל ל-9 מליון בוגרים בעולם ו-109 שנים של הכשרות והדרכות לקהל הרחב.

לפרטים נוספים: 
073-3744640

contact.israel@dalecarnegie.com

התמודדות עם
חילוקי דעות

חילוקי דעות הם לא רק בלתי נמנעים אלא דינמיקה טבעית בין אנשים. ללא פתרון, הם יכולים לבזבז זמן ואנרגיה, ולהשפיע לרעה על הפרודוקטיביות. עבור רבים, התגובה הרגילה היא להימנע ממחלוקות כדי לשמור על סביבת עבודה שלווה. עם זאת, אנו יכולים להרוויח כל כך הרבה מאלה שאיתם אנו לא מסכימים אם נוכל ללמוד לראות במצבים אלה כהזדמנויות למידה, ולהתמודד איתם בצורה נעימה ומקצועית. מחקרים מראים כי פתרון חילוקי דעות בהצלחה יכול לגרום לכבוד הדדי גדול יותר ומערכת יחסים חיובית יותר.

 

בסדנה זו תקבלו תובנות על האישיות והתגובות שלכם בעת התמודדות עם חילוקי דעות סביב הנקודות הרגישות שלכם. אנחנו נצא מרווחים כאשר נדע כיצד לנהל תהליכי מחלוקות וחילוקי דעות בצורה חיובית המעודדת הקשבה ותקשורת חיובית.

_T5A6604.jpg
דייל קארנגי ישראל הכשרת מנהלים ופיתוח אישי.png

המומחים הארגוניים של דייל קארנגי מלווים קבוצות וארגונים ומעצבים פתרונות על מנת למקסם ולהוציא אל הפועל את הפוטנציאל של העובדים בארגון.

בכדי שהארגון שלכם ישפר את התוצאות העסקיות ויקפוץ לרמת הביצועים הבאה, דייל קארנגי  מציעה הכשרות, סמינרים וסדנאות, כמו גם הכשרה אישית בהתאמה אישית, הערכות ארגוניות, למידה מקוונת ואימון אחד על אחד.
דייל קארנגי ישראל מציעה מגוון רחב של הכשרות בתחום המנהיגות, ניהול משאבי אנוש, ומקום העבודה. 

משאבי אנוש

​חברות בינלאומיות מעניקות לעובדים שלהם תהליכי הכשרה בכל נקודה בעולם עם דייל קארנגי ובכך מוודאות שצוותי העובדים זוכים לאותה הכשרה, בשפה המתאימה, התאמה לתרבות הארגון העולמית והמקומית ובאותה רמה.

סדנאות העצמה אישית קורס העצמה אישית סדנאות להעצמה אישית פיתוח אישי דייל קרנגי חברת ההכשרות

מקום העבודה

​לארגונים יש כיום אלטרנטיבות רבות למבנה הצוות המסורתי: פנים אל פנים. מסיבה זו, חברי ומנהיגי צוותים וירטואליים צריכים לנקוט בפעולות מכוונות בכדי לבנות פעילויות ושיטות חיוניות להצלחת הצוות.

מנהיגות

להתמודד עם חילוקי דעות
סדנאות להעצמה אישית פיתוח אישי מעורבות עובדים תוכניות הדרכה דייל קרנגי ישראל קורסים והכשרו
דייל קארנגי ישראל הכשרת מנהלים ופיתוח אישי.png

ניהול סכסוכים
במקום העבודה

אין דבר שהורס את הפרודוקטיביות, משבש פרויקטים ופוגע במוניטין שלכם מהר יותר מאשר סכסוכים במקום העבודה. בין אם הם בוערים מתחת לפני השטח או הופכים למלחמה גלויה, קונפליקט יכול לשתק את הקבוצה, המחלקה או הארגון כולו. וברגע שהחל, המשימה הלא נעימה של פתרון סכוכים נופלת על הכתפיים שלכם.

 

בהתבסס על העקרונות מתוך "כיצד לרכוש ידידים והשפעה בעידן הדיגיטלי", תוכנית זו קובעת את הגישות הטובות ביותר להתמודדות יעילה עם סכסוכים, כך שתוכלו לפתור בעיות תוך שמירה על יחסים חיוביים.

ההכשרה שמה דגש על אבחון קונפליקטים לפני שהם מתעצמים, יישום טכניקות מתאימות ליישוב סכסוכים במצבים ספציפיים, ושמירה על יציבות כאשר המתח מתעצם.

ניהול סכסוכם במקם העבד

ניהול לחצים
במקום העבודה

רשימת גורמי הלחץ בעולם של ימינו מתארכת מדי יום. אנשים מגיבים אחרת לחיים בסיר הלחץ הזה. חלקם נעשים תוקפניים בעוד שאחרים הופכים פסיביים או פשוט נסגרים לגמרי.

 

ללא קשר לתגובה, התוצאות זהות – הפרודוקטיביות האישית והארגונית נעצרת, היצירתיות מתה והמומנטום נעלם. עכשיו אתם יכולים לעשות משהו בקשר לכוחות ההרסניים של הלחץ במקום העבודה. תלמדו להעריך את התגובות הנוכחיות שלכם ללחץ, כך שתוכלו להפסיק לדאוג ולהתחיל לעבוד עד מימוש מלוא הפוטנציאל שלכם.

סדנאות העצמה אישית קורס העצמה אישית סדנאות להעצמה אישית פיתוח אישי דייל קרנגי חברת ההכשרות
לקביעת שיחה עם מדריך בכיר 
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

קיבלנו את הפרטים שלך וניצור איתך קשר בהקדם

ניהל לחצים במקום העבד
דייל קארנגי ישראל הכשרת מנהלים ופיתוח אישי.png

ניהול פגישות אפקטיביות

ניול פגשותאקטיביות
ארבע טכניקות לריתוק קהל בהרצאות_edited.j

כאשר הפגישות מתוכננות, נערכות ומובלות ביעילות, יכולות להיות להן השפעה חיובית עצומה על הארגון. ללא קשר למורכבות הפגישה או הפורמט (פנים אל פנים או וירטואלי), תכנון נכון חיוני לחיזוק, שיפור, מעקב, קיצור ואף ביטול פגישות עתידיות. פגישה יעילה אמורה להשאיר את המשתתפים בתחושת פרודוקטיביות, אנרגיה ומוכנה להתמודד עם כל פעולה או פרויקט.

 

סדנה זו היא תרופה נחוצה לכל אדם או ארגון הסובל מפגישות גרועות. על ידי יישום העקרונות של דייל קארנגי ועל ידי השגת שיתוף פעולה מרצון של אחרים, אתם הופכים לקטליזטורים לתוצאות מועילות עבור עמיתים, לקוחות, מנהלים, ועבור עצמכם.

 

בסיום הסדנה הזו תוכלו:

 • לשפר את רמת ההשתתפות בפגישות פנים אל פנים ופגישות וירטואליות באמצעות מעורבות מוגברת.

 • לגלות דרכים לבנות שיתוף פעולה ותוצאות חיוביות בפגישות.

 • ליצור קווים מנחים לפגישה יעילה פנים אל פנים ובסביבה מקוונת – לנהל את הזמן נכון.

מודעות עצמית: מנהיגים בעזרת אינטליגנציה רגשית

כמנהיגים, אתם מחזיקים רבים מהמפתחות לביצועים של העובדים שלכם. היכולת שלכם להניע ביצועים ולהוביל דרך אחרים חיונית להצלחה שלכם. הכל תלוי ביכולת שלכם לבנות ביטחון, להניע ולהוביל את הצוות שלכם. 

 

בסדנה זו, תלמדו כלים וטכניקות כדי להבין טוב יותר כיצד אתם מגיבים למצבים ולאנשים מסוימים. התהליך יאפשר לכם לקבל תובנות עמוקות יותר על נקודות החוזק והחולשה שלכם כמנהיגים.
 

בסיום הסדנה תוכלו:

 • להכיר בקשר בין פרספקטיבה למודעות עצמית

 • לזהות את ההשפעה החיובית של מודעות עצמית על היכולת שלכם להוביל ביעילות 

 • להבין את תכונות המנהיגות האישיות שלכם

AdobeStock_295482970.jpeg
דייל קארנגי ישראל הכשרת מנהלים ופיתוח אישי.png
מודעות עצמית- אנטליגנטציה רגשית
דייל קרנגי ישראל סדנאות להעצמה אישית פיתוח אישי מעורבות עובדים תוכניות הדרכה.png

Take Command:
הפודקאסט של דייל קארנגי

לקחת פיקוד: הפודקאסט של דייל קארנגי, בו אנו מבקשים לחשוף את המשמעות של מנהיגות

בעולם היום.

בהנחייתו של  ג'ו הארט, מנכ"ל דייל קארנגי, מידי כחודש ג׳ו מארח את המנהיגים והמנהלים הבולטים בשוק הבינלאומי וביחד מדברים על תובנות  אשר בתורן יכולות לעזור לעורר את השלב הבא של הצמיחה שלכם כמנהיגים.

סדנאות להעצמה אישית פיתוח אישי מעורבות עובדים תוכניות הדרכה דייל קרנגי ישראל קורסים והכשרו
דייל קארנגי ישראל הכשרת מנהלים ופיתוח אישי.png

ניהול זמן:
ארגון ותעדוף להגדלת הפרודוקטיביות שלכם  

הזמן בורח דקה אחר דקה ושעה אחר שעה. שום דבר שתעשו לא יעצור או יריץ אחורה שעון או לוח שנה. לכל אחד יש את אותה כמות זמן: 24 שעות, או 1,440 דקות ביום. אין קיצורי דרך על מנת לנהל את עצמכם בצורה יעילה יותר. המפתח הוא להשקיע את הזמן שלכם בצורה היעילה ביותר, לא רק למען הארגון שלכם, אלא גם לשקט הנפשי שלכם.

 

בסדנה זו, תגלו היכן הזמן שלכם מושקע. עם תמונה ברורה של איפה הזמן הולך לאיבוד, אתם יכולים לראות איפה אתם יכולים להשתפר. תוכלו לסקור כלים וגישות ספציפיות שיעזרו לכם להגיע אל המטרות שלכם, להגביר את הפרודוקטיביות ולהשיג תוצאות טובות יותר בעבודה ובחיים.
 

בסיום התכנית תוכלו:

 • למנף שיטות עבודה מומלצות לארגון העבודה, ללוח הזמנים ולחיים שלכם.

 • לבצע תהליך בן שמונה שלבים כדי לשפר את סדרי העדיפויות של הפרוייקטים והפעילויות שלכם.

 • להשתמש בעצות ובכלים דיגיטליים נוספים שיכולים לעזור לכם להשיג ולשמר את יעדי ניהול הזמן שלכם.
   

ניהול זמן: ארגון ותעדוף

יצירת צוותים
חזקים ומובילים

נראה שמנהיגים מצליחים מפתחים צוותים חזקים בכל מקום אליו הם הולכים, ללא קשר לאיזו משימה הצוות שלהם נדרש לבצע. מנהיגים יעילים אלה יודעים להפיק את המרב מהמגוון הרחב של אישים, כישורים ויכולות בצוותים שלהם, והם יודעים ליצור רוח תחרותית הבונה שיתוף פעולה.

 

בתוכנית זו, תשקלו את הדרך הטובה ביותר לרתום את החוזקות האישיות של חברי הצוות שלכם ולהפוך אותם לעוצמות צוות. תוכלו לנתח את האתגרים הייחודיים של הובלת צוות חזק ולחקור דרכים להתמודד עם סוגי הבעיות המתעוררות כאשר מובילים אנשים מוכשרים ומחויבים שעובדים יחד במאמץ קבוצתי.

דייל קארנגי ישראל הכשרת מנהלים ופיתוח אישי.png
הכשרות מכירות דייל קרנגי ישראל - יותר מ9 מליון בוגרים בינלאומיים.jpeg
יצירת צוותים חזקים ומובילים
עשרת הדברות לבניית קשרים משמעותיים ופרודוקטיביים עם עמיתים בעבודה הבלוג של דייל קארנגי פית
דייל קארנגי ישראל הכשרת מנהלים ופיתוח אישי.png

בניית אמון,
אמינות וכבוד

מחקר של דייל קארנגי מצא שהטריגר הרגשי שמניע מעורבות עובדים הוא אמון. עם זאת, כמה נתונים סטטיסטיים מדהימים מראים כי 40 אחוזים מהעובדים לא סומכים על ההנהלה.

 

כאן עולה השאלה: היות והעובדים מונעים על ידי עבודה בסביבה בוטחת, ובכל זאת פעמים רבות מדי מוצאים את עצמם בסביבה שבה הם חסרים את הבסיס הזה, מדוע זה קורה? 

כמנהיגים, זו האחריות שלכם להימנע מהפער הזה על ידי טיפוח תרבות של אמון, וזה מתחיל בבניית אמון ביניכם לבין כל חבר צוות. מערכת יחסים המושתתת על אמון מייצרת אמינות וכבוד, אשר בתורם מקדמים תרבות שעובדת קשה יותר יחד. 
 

בסדנה זו, תלמדו את ההבדל בין אמון, אמינות וכבוד, וכיצד הניואנסים שלהם תורמים ליכולת שלכם להוביל אנשים לגבהים גדולים. בנייה ושחזור של אמון אינם קלים, אך שימוש בטכניקות ובכלים הנכונים ייצרו סביבה בריאה שמעסיקה אנשים ומבטיחה לך לשמור עליהם.

בניית אמון ואמינות
דייל קארנגי ישראל הכשרות מנהלים ויחידים פיתוח אישי ופיתוח עסקי לארגונים ולמנהלים.jpeg
דייל קארנגי ישראל הכשרת מנהלים ופיתוח אישי.png

הסתגלות לשינויים

אתם לא תמיד יכולים לשלוט בשינויים, אבל אתם יכולים לשלוט בגישה שלכם כלפי השינויים.

 

התאמת הגישה שלכם היא הצעד הראשון לקראת הכנה לאתגרים של סביבה משתנה. כאשר אתם לומדים להיות גמישים בתקופות של אי ודאות, אתם יכולים להישאר פרודוקטיביים וחיוביים — ולעזור לאחרים לעשות את אותו הדבר.

 

שינויים קורים, וכאשר הם קורים, התגובה שלכם אליהם יכולה להיות ההבדל בין שגשוג או הישרדות. יש אנשים שמאמצים שינויים ומקבלים בברכה את ההזדמנויות שהם מביאים, אבל רבים אחרים מתנגדים. כאשר כ-70% מיוזמות השינוי נכשלות, חשוב להמשיך להתמקד בבניית החדש במקום להילחם עבור הישן.

 

במפגש זה, תלמדו לאמץ שינויים על ידי התמקדות במה שתרוויחו ולא במה שתפסידו. כך אתם מושכים את תשומת ליבם של אחרים כסוכני שינוי ובעלי יכולת להוביל את השינוי בארגון שלכם.

הסתגלותלשינויים
דייל קארנגי ישראל הכשרת מנהלים ופיתוח אישי.png
דייל קארנגי ישראל הכשרות מנהלים ויחידים פיתוח אישי ופיתוח עסקי לארגונים ולמנהלים.png

דייל קארנגי

תכניות פיתוח מנהיגות למנהלים

דייל קארנגי חברת ההכשרות הותיקה בעולם, מייצרת ומעבירה סדנאות לפיתוח ארגוני ואישי ברמה בין לאומית, פנים אל פנים ובאון-ליין.

 

לדייל קארנגי עשרות אלפי בוגרים בישראל, מעל ל-9 מיליון בוגרים בעולם ו-109 שנים של הכשרות והדרכות לקהל הרחב. 

דייל קארנגי ישראל הכשרת מנהלים ופיתוח אישי.png
דייל קארנגי ישראל הכשרות מנהלים ויחידים פיתוח אישי ופיתוח עסקי לארגונים ולמנהלים.jpeg

ניתוח בעיות
וקבלת החלטות


אילו כלים זמינים כדי להקל על פתרון בעיות בודדות וצוותיות? כיצד אוכל לערב אחרים בתהליך קבלת ההחלטות? איך אני יורד לשורש הבעיה?

 

אנשים וארגונים כאחד מתמודדים עם אפשרויות רבות ועומס יתר של מידע שיכול להפוך את תהליך קבלת ההחלטות לאתגר לא קטן. ההחלטות מתקבלות בצורה הטובה ביותר ברמת הארגון שבה הן יבוצעו. צריך זמן כדי לאסוף את הנתונים הנכונים, לנתח אותם, לערב את האנשים והמשאבים הנכונים, ולהגיע להחלטה טובה. לפעמים זה נראה לא מעשי, או אפילו בלתי אפשרי.

 

סדנה זו מדגישה מספר כלים ושיטות שונות לפתרון בעיות לאיסוף וניתוח נתונים כדי להפוך את התהליך ליעיל ואינטראקטיבי. לעתים קרובות צריך לקבל החלטות במהירות או תחת לחץ אשר יכול להוביל ללחץ על יחידים וצוותים. לימדו ליישם עקרונות מעשיים שימזערו את מתחים המונעים קבלת החלטות נבונות.

נתוח ביתוקבלתהחלטות

אימון לביצועים משופרים

אימון לבצועים משופרי
דייל קארנגי ישראל הכשרות מנהלים ויחידים פיתוח אישי ופיתוח עסקי לארגונים ולמנהלים.jpeg

מתן דין וחשבון מתחיל במטרות ביצועים מוגדרות בבירור, ומנהיגים טובים מודדים תרומות אישיות וקבוצתיות כנגד מטרות אלה ועובדים בחריצות כדי לסגור את הפערים. הטלת אחריות על אחרים ביחס למטרות שלהם מספקת הזדמנויות לצמיחה, למידה ומוטיבציה מתמשכת.

 

סדנה זו מספקת טכניקות אימון יעילות וכלים אחרים המסייעים בסגירת הפער בין הביצועים הצפויים לתוצאות בפועל.

 

לאחר השלמת מפגש זה, המשתתפים יוכלו להכשיר את העובדים שלהם לביצועים משופרים על ידי ביצועים שלב אחר שלב ולהשתמש בפגישות המשוב כדי להתמקד בצמיחה והכשרה עתידיות לאחרים.

 

בסיום הסדנה תוכלו:

 • להגדיר אימון וזיהוי תכונות והתנהגויות של מאמן יעיל

 • להחיל את 7 שלבי תהליך האימון כדי לשפר את הביצועים של אחרים

 • להשתמש ב-9 עקרונות האימון כדי להשיג תוצאות טובות יותר

 • ליצור קווים מנחים למדידת ביצועים

 • להכין משוב חיובי כדי להימנע ממחסומי משוב נפוצים

 • לזהות דרכים לחגוג הצלחה

דייל קארנגי ישראל הכשרות מנהלים ויחידים פיתוח אישי ופיתוח עסקי לארגונים ולמנהלים.jpeg

תקשורת עם
סגנונות אישיות שונים

פסיכולוגים התנהגותיים רבים חקרו את התיאוריה כי התנהגותם של אנשים יכולה להיות מסווגת בערך בארבע קבוצות. כל אדם הוא לא רק סגנון אחד, ואין סגנון טוב יותר או גרוע יותר מאשר אחר. לכל נטייה יש נקודות חוזק וחולשה. על ידי הכרה בסגנון הדומיננטי שלנו ופיתוח היכולת לזהות תכונות אצל אחרים, אנו יכולים לשנות את ההתנהגויות שלנו כדי לקיים אינטראקציה עם מגוון רחב של אישים.

 

סדנה זו עוזרת לאנשים להבין את ארבעת סגנונות האישיות הדומיננטיים: דומיננטי, אנליטי, תומך ומקדם. הכרת הסגנון שלכם היא מרכיב חשוב שיעזור להתגבר על מחסומים ולהתחבר לאחרים. אתם צריכים לזהות את נקודות החוזק והחולשה שלכם כדי לשלוט על הפעולות והרגשות שלכם. אז תוכלו להתמקד בהבנת אחרים ולהשתמש בגישות יעילות לבניית שיתוף פעולה.

תקשור עםסגנו ונה

אסרטיביות ואחריות אישית: פיתוח גישות מנהיגות   
סמינר בן 4 מפגשים

אסרטיביותואחריות ישת
AdobeStock_200537096 (1).jpeg

היכולת שלכם להשפיע על אחרים בכל הרמות של הארגון שלכם משפיעה על ההצלחה שלכם כמנהיגים. עכשיו אתם יכול לקחת אחריות על איך שאחרים רואים אתכם. תגלו את הכוח הסמוי שלכם, תשחררו את העוצמות של ביטחון והתלהבות ותיבנו את הנוכחות שלהם בארגון. תהיו אסרטיביים יותר ותאמרו "לא" כאשר אתה צריכים, כך תימנעו את הבלבול בשאלה "מי אחראי."

 

תוכנית אינטנסיבית ואינטראקטיבית זו מתחילה בכך שהיא עוזרת לכם לראות את עצמכם כפי שאחרים רואים אותכם. איזו תמונה אתם מקרינים? האם אתם מהססים או בטוחים? אתם ביישנים או אסרטיביים? האם אתם נשלטים על ידי המצב או מנהלים אותו? כאשר אתם מובילים אתם יכולים  לבנות על נקודות החוזק שלכם ולהעלים חולשות ולפתח גישה חיובית שיש לכל המנהיגים המובילים.

דייל קארנגי ישראל הכשרות מנהלים ויחידים פיתוח אישי ופיתוח עסקי לארגונים ולמנהלים.jpeg

ניהול משא ומתן
בגישת יחסי אנוש

מנהיגים יעילים ואנשי מכירות חייבים להיות מנהלי משא ומתן יעילים. זה דורש תשאול מיומן ואיסוף מידע. טעות נפוצה במשא ומתן היא הכישלון לחקור ביסודיות את הרצונות, הצרכים והמניעים של הצדדים האחרים המעורבים לפני הצגת פתרונות. חידוד שיטות חקירה והצתת פתרונות באופן שבו אחרים יכולים לראות ערך מוסף עבורם, מהווה בסיס חזק למשא ומתן.

 

החלת תהליך משא ומתן מוכח מסייעת לאנשים לדעת לאן הם הולכים וכיצד לתכנן הצלחה. בסדנה זו בת שעתיים תלמדו טכניקות כגון בניית יחסי קרבה; ניתוח הפעולות, הצרכים והאג'נדות של כל המעורבים; שימוש באסטרטגיות יעילות כגון הצגת חלופות, מיקוח ממקום חיובי וסיום הסכמים כך שכולם "יזכו" במשהו שהם רוצים. כך תוכלו להשיג שיתוף פעולה ולהגדיל את הסבירות כי אינטראקציות עתידיות יהיו חיוביות.

ניהל משאומתן

ניהול בין דורי

כוח העבודה של היום עשוי להיות מורכב מארבעה דורות העובדים זה לצד זה. לכל דור יש הלך רוח ייחודי, סגנון עבודה ודרך תקשורת. כך, הובלה וניהול של צוותים רב-דוריים הפכו חיוניים לבניית צוות מוצלח. כאשר אתם לומדים לתקשר ביעילות ולהתחבר לאחרים, ניתן לראות בהבדלים הזדמנויות בריאות ומלהיבות לשתף פעולה.

 

הובלת צוות של דורות מגוונים יכולה להיות חוויה עשירה ופרודוקטיבית להפליא כאשר יש לכם את הכישורים במקום לנצל את החוזקות של כל דור. תוכנית זו מספקת תובנות וכלים שיעזרו לך להפוך את העמדות והכישורים שכל דור מביא לשולחן לקטרי ביצועים רבי עוצמה. תלמדו את הגישות שלרוב יעזרו לכם להוביל חברים בכל דור, וכתוצאה מכך סביבת עבודה מרתקת ופרודוקטיבית לכולם.

ניהול זמן הבלוג של דייל קרנגי הכשרות ליחידים ולמנהלים פיתוח אישי וקורסים בקידום הקריירה .p
נהל בן דר
דייל קארנגי ישראל הכשרות מנהלים ויחידים פיתוח אישי ופיתוח עסקי לארגונים ולמנהלים.jpg

כיצד להוביל לעבודה יעילה ופרודוקטיבית

ארגונים פועלים כיום בסביבה של שינויים מהירים ומתמשכים. שינויים פנימיים משמעותיים כוללים ארגון מחדש, פרישות וגיוס עובדים; שינויים חיצוניים כוללים שינויים בשוק, ציפיות מתפתחות של לקוחות וחדשנות. הובלת ארגון משתנה היא אחריות תובענית וגוזלת זמן.

 

בסדנה זו, נבחן את האתגרים של מנהיגות שינוי ואת הטעויות הנובעות לעתים קרובות. אנו נשלב עקרונות להובלת שינוי ארגוני, הובלת אנשים בעתות של שינוי וניהול התגובות שלנו לשינוי. מתוך התהליכים הללו תיצרו טיוטה של תוכנית מנהיגות שינוי. על-ידי יצירה והמשך של תוכנית זו, תוכלו לנקוט בגישה מאורגנת יותר להובלת שינוי ארגוני.
 

בסיום סדנה זו תוכלו:

 • להימנע מטעויות המנהיגות הנפוצות ביותר לשינוי .

 • לזהות את הרכיבים של מודל לשינוי מחוברות בארגון ולפעול ליישם אותו.

 • להגדיר את סוג השינויים המתרחשים כעת בארגון.

 • לזהות דרכים להוביל אחרים ולנהל את עצמנו במהלך שינוי ארגוני.

כיצד להבל לעבוד פרדקטיבת
סדנאות העצמה אישית קורס העצמה אישית סדנאות להעצמה אישית פיתוח אישי דייל קרנגי חברת ההכשרות

Take Command:
הפודקאסט של דייל קארנגי

לקחת פיקוד: הפודקאסט של דייל קארנגי, בו אנו מבקשים לחשוף את המשמעות של מנהיגות בעולם היום.

בהנחייתו של  ג'ו הארט, מנכ"ל דייל קארנגי, מידי חודש ג׳ו מארח מנהיגים והמנהלים הבולטים בשוק הבינלאומי וביחד מדברים על תובנות אשר בתורן יכולות לעזור לעורר את השלב הבא של הצמיחה שלכם כמנהיגים.

פיתוח אחרים
באמצעות חונכות ואימון  

 

פיתוח קשרים חזקים יותר בין עמיתים מביא לתוצאות בתוך הארגון ועם ספקים ושותפים. לא ניתן לפתח מערכות יחסים אלה ללא חונכות ואימון חזקים. כדי לפתח כישורים אלה, מנהיגים בדרג הבינוני והבכיר חייבים להיות ערוכים להניע יוזמות אימון ומנטורינג. 

 

מרחק הוא אתגר קריטי בעת בניית תרבות של אימון ומנטורינג. עובדים מרוחקים, תרבויות, גיל וגיאוגרפיה משפיעים כולם על היכולת לאמן לתוצאות חזקות. יש לנצל את המיקוד הקפדני כדי ליצור את הסביבה והיחסים הנכונים לחונכות ולאימון.

 

בנוסף, המחויבות קשורה לכל גורמי ההצלחה האחרים. כדי לקבל מחויבות מהעובדים, עליכם להוביל על ידי דוגמא אישית ולהפגין את נכונותכם להסתגל ולשגשג בסביבת העבודה.

דייל קארנגי ישראל הכשרות מנהלים ויחידים פיתוח אישי ופיתוח עסקי לארגונים ולמנהלים.jpg
פיתוח אחרי חונכת ואימן
דייל קארנגי ישראל הכשרות מנהלים ויחידים פיתוח אישי ופיתוח עסקי לארגונים ולמנהלים.jpeg

חשיבה ביקורתית:
כלים לעבודה אפקטיבית


אחד האתגרים הגדולים ביותר העומדים בפני ארגונים הוא כיצד לטפח חדשנות תוך תרגול חשיבה ביקורתית וקבלת החלטות הגיוניות. חשיבה ביקורתית מנחה אותנו בכל שלבי הייצור וההערכה של רעיונות חדשים ויכולה לעזור לארגונים לפתור בעיות באמצעות מחשבה רציונלית וקבלת החלטות הגיונית.

 

סדנה זו תעזור לכם להוביל את הצוות שלכם לאתר הזדמנויות לשיפור, לבצע סיעור מוחות באופן יצירתי, להעריך באופן הגיוני אפשרויות ולקבל החלטות מושכלות שיובילו להצלחה. הכלים הנדונים יעזרו לכם להיות פרואקטיביים במקום להגיב לבעיות ולעבור מאפשרויות לפתרונות.

בסיום הסדנה תוכלו:

 • להשתמש בתהליך החשיבה הביקורתית כדי לאסוף ולפרש מידע רלוונטי ולהגיע למסקנות ופתרונות מנומקים היטב.

 • להבדיל בין חשיבת אור ירוק למנגנון חשיבה באור אדום.

 • להשתמש בהדמיה ובמציאת עובדות כדי לוודא שזיהיתם את הגורם האמיתי לבעיה.

 • להעריך באופן ביקורתי חלופות באמצעות אסטרטגיות חשיבה דדוקטיבית, סולם ההסקה ועצי ההיגיון.

 • להחיל טכניקות קבלת החלטות כדי לבחור פתרונות יעילים.

חשיבה בקורתית
מנהיגות היוצרת חוברת
דייל קארנגי ישראל הכשרות מנהלים ויחידים פיתוח אישי ופיתוח עסקי לארגונים ולמנהלים.jpeg

לחלום בגדול ולהתמקד קטן: להגשים מטרות חכמות יותר

לעתים קרובות יש לנו את הכוונות הטובות ביותר כשמדובר במטרות. לפעמים אנחנו מפתיעים את עצמנו ומשיגים דברים גדולים - אישית או מקצועית. בזמנים אחרים אנו עושים כמה ניסיונות ואז מפסיקים להשקיע את המאמץ שלנו עוד לפני שאנחנו מבינים את כל היתרונות. כיצד ייתכן שלפעמים אנחנו פורצים את המחסומים כדי להשיג את המטרות שלנו, אבל בזמנים אחרים אנחנו נתקעים או מוסחים?
 

בסדנה זו תלמדו את החשיבות של הבנה ברורה של מה שאתם רוצים. תוכלו להצביע באמצעות מיקוד דמוי לייזר על השלבים הקטנים שאתם צריכים לבצע על מנת להגיע לתוצאות גדולות. ותלמדו כיצד הגדרת מטרות חכמות יותר היא המפתח להתגברות על מכשולים ולהשגת הצלחה באופן עקבי.

לחלום בגדול
דייל קארנגי ישראל הכשרות מנהלים ויחידים פיתוח אישי ופיתוח עסקי לארגונים ולמנהלים.jpeg

נקודות עיוורות במנהיגות

מנהיגים צריכים להכיר בכך שיש להם נקודות עיוורות - הדברים האלה שהם חושבים שהם עושים טוב אבל העובדים אומרים שהם לא. זיהינו 4 נקודות עיוורון מנהיגות משותפות במחקר שבוצע ב-14 מדינות.

 

הסדנה הזו נועדה לספק פרספקטיבה רחבה על מאפייני מנהיגות המניעים אנשים לעשות את העבודה הטובה ביותר שלהם ולהישאר עם המעסיק שלהם. מגובה במחקר פורץ דרך, סדנה זו תאפשר לנו לגלות נקודות עיוורון פוטנציאליות סביב האופן שבו עובדים בתרבויות שונות נותנים עדיפות לחשיבותם של מאפייני מנהיגות שונים.

 

תלמדו על מנהיגות ומחוברות, מה מבדיל מנהיגים יעילים ולא יעילים, וכיצד לזהות נקודות עיוורות פוטנציאליות משלכם כמנהיגים.
 

נק עיוורון בניהל

מנהיגות היוצרת

מחוברות (3 מפגשים)

ארגונים עם עובדים מחוברים מצליחים יותר מארגונים אחרים בממוצע של 202%. תשואת בעלי המניות גבוהה ב-19% כאשר העובדים מחוברים. מחקר נוסף מראה שלמנהלים הישירים יש יותר שליטה על רמות המחוברות של העובדים מאשר לכל גורם תורם אחר - יותר מאשר הנהלה בכירה, יותר מאשר גאוות החברה, ואפילו יותר מכסף. הם הגורם הקובע המשמעותי ביותר של הנכונות של הצוות שלהם ללכת עד הסוף או אפילו להישאר עם הארגון.

 

תוכנית זו מתמקדת בערך העסקי של מעורבות ובצעדים שמנהלים יכולים לנקוט כדי להוביל צוות של עובדים מחוברים באופן מלא כדי לשמור על רמות גבוהות אלה. בסדנה זו, בת שש שעות, המשתתפים יתחייבו ויתרגלו את התכונות, הפעולות וההתנהגויות המוכחות שהם יכולים ליישם כדי לבנות, לחזק ולקיים כוח עבודה מעורב לחלוטין.

דייל קארנגי ישראל הכשרות מנהלים ויחידים פיתוח אישי ופיתוח עסקי לארגונים ולמנהלים.jpg
דייל קארנגי ישראל הכשרות מנהלים ויחידים פיתוח אישי ופיתוח עסקי לארגונים ולמנהלים.jpeg

התגברות על שליליות במקום העבודה

התגברות על שליליות במקום העבודה עם התלהבות תראה לכם כיצד להשתמש בשיטות המוכחות של דייל קארנגי כדי למנוע מהמתנגדים, הבכיינים והמדכאים לשדוד אתכם ואת קבוצת האנרגיה שלכם מהזדמנויות להצלחה. תוך 3 שעות בלבד, תלמדו טכניקות ספציפיות להתמודדות עם תחושה מדכאת זו, כך שתוכלו להוביל בביטחון ובהתלהבות. תנקטו בצעדים חיובים על מנת להצליח עכשיו.

 

עמדות שליליות התפשטו עד לנקודה שבה הן משפיעות בסופו של דבר על הביצועים ועל קבלת ההחלטות. אלה החדשות הרעות. החדשות הטובות הן שההתלהבות והגישות החיוביות מתפשטות באותה מהירות ומשפיעות על הביצועים באותה מידה – בכיוון הנכון.

שליליות בקם העוד
לוגו דייל קארנגי ישראל

9+ מיליון בוגרים

הכשרות ב-32 שפות

 109 שנות ניסיון

ובישראל מ-1973

הכשרות אונליין מ-2010

 200+ סניפים ברחבי העולם

  87 מדינות

 הספר כיצד לרכוש ידידים 

 והשפעה 

דייל קארנגי עומדת בכל התקנים הבינלאומיים

דייל קארנגי עומדת בכל התקנים הבינלאומיים .png

דייל קארנגי, חברת ההכשרה הגדולה בעולם, נוסדה בשנת 1912, בהשראת האמונה של אדם אחד בכוחו של שיפור עצמי. 

לאורך השנים יותר מתשעה מיליון איש עברו הכשרות וקורסים של דייל קארנגי ביניהם נשיאים, אנשי תקשורת עולמיים, זוכי פרסי נובל, סלבריטאים ומנהלים מובילים בכל ענפי התעשייה.

בניית צוות וירטואלי
בעל ביצועים גבוהים

מה צריך כדי לבנות ולנהל צוות וירטואלי מוצלח? כוח עבודה מפוזר הוא הנורמה של ימינו, ובעוד שצוותים וירטואליים יכולים להיות דומים לאלה המסורתיים, מנהיגים כבר לא יכולים להסתמך רק על שיטות תקשורת פנים אל פנים ובניית צוותים לבניית צוות וירטואלי פרודוקטיבי.

 

העידן הדיגיטלי משנה את הדרך בה אנו עובדים, משחקים, מתקשרים וחושבים. זהו מצב המרגש את אלה העומדים באתגר ומפתחים רמות חדשות של יכולות. ייתכן שזה נראה קשה לעמוד בקצב של שינויים טכנולוגיים, שפע של כלים חדשים וידידותיים למשתמש מקל יותר מאי פעם על הובלה ושיתוף פעולה מרחוק.

 

סדנה זו מציגה את הכלים, העמדות והפעולות שמנהיגים צריכים כדי לעודד ביצועים מרביים בחברי צוות.
 

עשרת הדברות לבניית קשרים משמעותיים ופרודוקטיביים עם עמיתים בעבודה הבלוג של דייל קארנגי פית
בנייתצוותורטואלי
דייל קארנגי ישראל הכשרות מנהלים ויחידים פיתוח אישי ופיתוח עסקי לארגונים ולמנהלים.jpg

סודות להנהגה

עם אסרטיביות

יש סוגים רבים של צוותים, אך בין אם אתם חלק מצוות עסקי, קהילתי, טכני, יצירתי או אפילו זמני, שימוש בעקרונות יחסי האנוש של דייל קארנגי ושיטה מוכחת להכרה והערכה ימריצו את הביצועים של כולם!

 

בסדנה זו תלמדו ליישם עקרונות אלה כדי לבנות אמון, לזהות הזדמנויות, לזהות פוטנציאל ולהביע הערכה כדי לעורר מחויבות וחדשנות במקום העבודה שלכם.
 

בסיום הסדנה תוכלו:

 • להבין מה אנשים באמת רוצים מהעבודה.

 • להכיר 15 סיבות מדוע עובדים עוזבים

 • לזהות את הסימנים של חוסר מנוחה, שחיקה, והתנתקות, וללמוד להתגבר עליהם.

 • להשתמש בנוסחה פשוטה כדי לזכור כיצד לגלות הערכה כנה.

 • לזהות את הסיבות הנפוצות ביותר לאי ביצועים.

 • לפתח אסטרטגיות הכרה והערכה.

 • ללמוד תרגיל בניית צוות שיחזק את היחסים ואת ביצועי הצוות.

סדת להנהגה ע אסרטיבןות
לקביעת פגישה עם מדריך בכיר 
השאר פרטים ואנו נחזור אליך

קיבלנו את הפרטים שלך

ונחזור אליך בהקדם

bottom of page