חיפוש

5 דרכים לבלוט ביחס למתחרים

עודכן: 12 בינו׳

אם יש אנשים אחרים המציעים את אותם מוצרים או שירותים שאתם מציעים, איך תבלטו?


מה הלקוחות שלכם מקבלים מכם שהם לא מקבלים במקום אחר? התשובה הפשוטה היא שהם מקבלים אתכם ואת חברי הצוות שלכם. המתחרים שלכם יכולים להעתיק את המוצרים, השירותים והמערכות שלכם, אבל הם לא יכולים להעתיק את מה שאתם וחברי הצוות שלכם יכולים לעשות. אז הנה 5 דרכים פשוטות להתבלט.


1. תהיו נלהבים. אנשים עדיין קונים מאנשים

אם אנחנו נלהבים, נרגשים, נלהבים מהחברה שלכם, מהאנשים, מהמוצרים ומהשירותים אז אנשים יתחברו לזה. תשוקה והתלהבות הן תכונות אטרקטיביות מאוד אצל שותפים הן בעסקים והן בחיים האישיים.


2. תבינו את הייחודיות שלכם ותבנו על זה בתשובה לשאלה לעיל, אם אנחנו לא יודעים מה מבדל אותנו ביחס לאחרים אז אנחנו לא שונים. תמצאו משהו או צרו משהו ואז תשחקו על זה, תדברו על זה, תחיו את זה.


3. ערכים חשובים אם יש לכם ערכי חברה, הבליטו אותם בגדול. אתם עשויים להיות האדם היחיד מהחברה שלכם שהלקוח שלכם פוגש. לכן, יש לכם אחריות להיות שגרירי המותג של הארגון שלכם ושל כל מה שהוא מייצג. על פי הדרך שבה אתם מתחברים אל הלקוחות שלכם, הראו ללקוחות שלכם עד כמה הארגון שלכם מדהים.


4. המשיכו לחדש העולם משתנה בקצב מהיר. תסתכלו על כמה מהחברות שהיו המובילות בשוק לפני כמה שנים וכיום נעלמו מהמפה או השמות החדשים ששינו את המשחק שקיימים שנים ספורות. תבדקו את הכל. תמצאו דרכים חדשות, דרכים מהירות יותר, דרכים קלות יותר עבור הלקוחות להיות בקשר איתכם. המחר יהיה שונה הרבה יותר מאתמול מאשר אי פעם בעבר.5. היו עצמכם בהתיחס לנקודה הקודמת. לאף אחד אחר אין את מה שיש לכם. האישיות שלכם, הסטנדרטים שלכם, הייחודיות שלכם. נלסון מנדלה אמר פעם "כפי שאנו נותנים לאור שלנו לזרוח, אנו נותנים לאחרים רשות לעשות את אותו הדבר". אנשים יכולים לדעת מתי אנחנו אותנטיים ואמיתיים והם יכולים לדעת מתי אנחנו לא.


45 צפיות0 תגובות